jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۹۲۵۷۹   ۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۰۹:۰۹

جام جم ورزشی: دانیل داوری در گراس هاپرز سوئیس به دروازه بان سوم تبدیل شده است.

دانیل داوری، از عرش تا فرش

به گزارش جام جم ورزشی ، داوری زمانی با وجود همه انتقادات به کارلوس کی روش به یکی از چهره های محبوب این مربی تبدیل شده بود. او که فصل گذشته در اینتراخت برانشوایگ بازی می کرد به سرعت جایگاه خود را به علیرضا حقیقی باخت. در حالی که بسیاری گمان می کردند داوری گلر شماره یک تیم ملی در جام جهانی باشد حقیقی در چارچوب قرار گرفت تا پس از آن به تدریج مقدمات حذف داوری از تیم ملی آغاز شود. او دیگر به تیم ملی دعوت نشد و چند عملکرد ضعیف در تیم جدیدش گراس هاپرز باعث شد به نیمکت نشین و حتی سکونشین تبدیل شود. داوری در گفت و گویی که با ورزش سه انجام داده گفته به دلیل حضور در تیم ملی فوتبال ایران سرمربی گراس هاپرز او را نیمکت نشین کرده است.

دانیل داوری خیلی زود از عرش به فرش رسید. مردی که می توانست گلر شماره یک تیم ملی باشد اکنون دروازه بان سوم تیم نه چندان مطرح گراس هاپرز است. او دوباره می تواند به تیم ملی دعوت شود؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها