jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۹۲۲۷۰   ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۲:۲۶

جام جم ورزشی: هنوز فصل پانزدهم لیگ برتر به پایان نرسیده گمانه زنی ها درباره مقصد بازیکنان مختلف آغاز شده است.

مهدی رحمتی در پرسپولیس؟

روزنامه ایران ورزشی در شماره صبح دوشنبه خود پیش بینی کرده است بمب خبری سال 94 جابجایی مهدی رحمتی است. دروازه بان سابق آبی ها از پرسپولیس پیشنهاد دارد!

مهدی رحمتی که در ابتدای فصل چهاردهم به خاطر اختلاف از استقلال جدا شد و به پیکان پیوست ، اگرچه در این تیم نتوانست مثل سال های گذشته فوتبالش در نزدیک به یک دهه اخیر در کورس قهرمانی باشد و بیشتر مدعی سقوط بود اما از نظر مالی هیچ یک از مشکلات سال های بازی در استقلال را نداشت. او که گرانترین قرارداد این فصل لیگ برتر را در بین همه بازیکنان چه بر اساس رقم ثبت شده در سازمان لیگ و چه درباره تخمین هایی که درباره اعداد 3 قراردادش می زنند داشت ، حالا برای سال بعد پیشنهاد مهمی از دوستان حسین هدایتی گرفته است. رحمتی که می گویند پدرش پرسپولیسی بوده ، چند سال قبل هم پیشنهادی از سوی پرسپولیس و حبیب کاشانی داشت و به این تیم نرفت اما وقتی این پیشنهاد از سوی مدیر وقت پرسپولیس تکذیب شد ، فایل صوتی گفت و گوی شان را منتشر کرد و ثابت کرد پیشنهادی چشمگیر از تیم سرخپوش داشته است.

اگرچه رحمتی بعید است به تیم رقیب برود چون خودش گفته از نظر شخصیتی ، تحمل اینکه بتواند در سوی دیگر دروازه دربی حاضر شود ، اما این پیشنهاد را هم نمی تواند نادیده بگیرد. او در این 3 هفته پایانی بازی ها با پیکان تلاش می کند تا به دسته پایین تر سقوط نکنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها