jamejamonline
ورزشی رزمی کد خبر: ۷۹۰۱۸۲   ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۴  |  ۱۱:۵۹

جام جم ورزشی: رضا مهماندوست یکی از تاثیر گذارترین مربیان تاریخ تکواندوی ایران است. او پس از پشت سر گذاشتن سخت ترین سال های زندگی اش حالا خوشبختی را با همه وجود احساس می‌کند.

دنیا به کام مربی دلشکسته  ایران+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، رضا مهماندوست همانی است که قهرمانان زیادی را به تکواندوی ایران تحویل داد و رنسانس در این رشته ورزشی ایجاد کرد. اما این مربی توانا و خوش فکر به دلیل پاره ای اختلافات با فدراسیون تکواندو از رده ملی جدا شد این در حالی است که او در مقطعی برترین مربی تکواندوی جهان لقب گرفت. او به دلیل بی مهری های زیاد راهی کشورهای جنوب شرق آسیا شد و اکنون نیز سرمربی تیم ملی تکواندوی آذربایجان است. البته بی مهری در تکواندوی ایران به مهماندوست تنها دلیل دل شکسته او نیست. دو فرزند معلول داشت و فوت یکی از آنها ضربه دیگری به این مربی پرافتخار بود. او در سال های اخیر سختی های زیادی را کشید اما گویا همه آن روزهای سخت پایان یافته است. مهماندوست اکنون سرمربی تیم ملی آذربایجان است و از انواع حمایت های مالی برخوردار است اما اتفاق بسیار مهم تر این است که او به تازگی دوباره طعم شیرین پدر شدن را چشیده است. او صاحب یک پسر و دختر دو قلو شده است که خوشبختانه بسیار سالم هستند و مشکلی ندارند. مهماندوست پس از تحمل رنج و سختی های زیاد اکنون در کنار همسر و فرزندانش بسیار خوشبخت است اما مسلما هرگز خاطرات تلخ گذشته را فراموش نمی کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر