jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۷۸۸۴۹۳ ۲۷ فروردين ۱۳۹۴  |  ۰۰:۰۱

سرداراشتری در دیدار با رئیس سازمان صدا و سیما:

رسانه ملی پل ارتباطی ناجا با مردم است

رئیس رسانه ملی در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی بر همکاری بیشتر صداوسیما و نیروی انتظامی تاکید کرد.

دکتر محمد سرافراز پس از جلسه با سردار حسین اشتری و تعداد ی از معاونان نیروی انتظامی در گفت و گو با خبرگزاری صداوسیما گفت: نیروی انتظامی با بسیاری از شئون مردم در صحنه جامعه ارتباط دارد و مردم توقع دارند معضلات اجتماعی از طریق این نیرو حل شود. وی افزود: صداوسیما باید کمک کند و به مردم آموزش دهد که چطور از جرایم جلوگیری شود یا اگر جرمی اتفاق افتاد، راه‌حل برای آن پیدا شود.سرافراز گفت: هرچه همکاری صداوسیما با نیروی انتظامی در بخش‌های آموزش و آگاهی‌بخشی به مردم بیشتر باشد...

به موضوع پیشگیری از جرایم کمک می‌شود.رئیس رسانه ملی افزود: ان‌شاءالله با افزایش این همکاری، شاخص‌های منفی که در صحنه جامعه ما هست،‌ کم شود. فرمانده نیروی انتظامی نیز در این دیدار گفت: رسانه ملی پل ارتباطی ناجا و مردم است و به دلیل اهمیت موضوعات و ماموریت‌های نیروی انتظامی، تعامل با صداوسیما می‌تواند اقدامات پیشگیرانه ما را تقویت کند.

سردار اشتری افزود: هرقدر که ما این تعامل و همکاری را بیشتر کنیم، می‌توانیم از جرایمی که در جامعه رخ می‌دهد، پیشگیری کنیم.

در این دیدار که جمعی از معاونان سازمان صدا و سیما و فرماندهان نیروی انتظامی حضور داشتند، سردار اشتری با بیان این که ارتباط بسیار خوبی بین صداوسیما و نیروی انتظامی وجود دارد، ابراز امیدواری کرد: با برنامه‌های جدیدی که در نیروی انتظامی در دست اقدام است و با استفاده از ظرفیت صداوسیما بتوانیم ارتباط با مردم را بیشتر کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

کدام دست در این خاک باد می‌کارد؟

چهاردهم دی‌ماه امسال یک روز تلخ برای افغانستان بود. از پاکستان خبر رسید، ۱۰ معدنچی هزاره که گویا هفت نفر از آنها افغانستانی بوده‌اند توسط تروریست‌ها در ۵۰ کیلومتری شهر کویته، شبانه سر بریده شدند.

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

آخرین تنفس مصنوعی آمریكا به تروریست‌های سعودی

خشم ایالات متحده آمریكا از شكست در جنگ یمن، به نقطه اوج خود رسیده است. بن‌سلمان، بن‌زاید و دیگر مهره‌های واشنگتن در منطقه به نماد استیصال در برابر مقاومت تمام‌عیار انصارا... و نیروهای مقاومت یمن تبدیل شده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر