jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۸۵۶۵۲   ۱۹ فروردين ۱۳۹۴  |  ۱۸:۰۰

جام جم ورزشی: یک داور دیگر قربانی خشم هوادار شد.

حمله هوادار خشمگین به داور با آب جوش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، این اتفاق در لیگ فوتبال پاراگوئه اتفاق افتاد. تیم های الیمپیا و پاراگوئایوس در لیگ پاراگوئه به مصاف یکدیگر رفته بودند که داور این دیدار چندین بار به بازیکنان الیمپیا کارت داد. این داور که لیدر پائز نام دارد در پایان بازی مورد حمله یک زن هوادار الیمپیا قرار گرفت و از سوی وی با آب جوش سوزانده شد. بازو و چانه این داور دچار سوختگی شده است.

سخنگوی بیمارستانی که این داور در آن تحت معالجه قرار دارد گفت: داور خوش شانس بوده که در این حمله کور نشده است. خوشبختانه وی در آخرین لحظه صورتش را برگرداند وگرنه چای داغ داخل چشمانش می ریخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر