jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۴۹۵۴   ۰۹ اسفند ۱۳۹۳  |  ۰۵:۰۵

جام جم ورزشی: عکسی از علی دایی و کریم باقری که مربوط به 18 سال پیش است را اینجا ببینید.

علی دایی و کریم باقری، 18 سال پیش +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، 18 سال قبل علی دایی و کریم باقری در تیم بوندسلیگایی آرمینیا بیله فلد آلمان بازی می کردند. ابتدا علی دایی به عنوان نخستین بازیکن ایرانی بوندسلیگا راهی بیله فلد شد و بلافاصله مسئولان این باشگاه کریم باقری را هم جذب کردند. علی دایی و کریم باقری را با پیراهن باشگاه آرمینیا بیلفلد آلمان مشاهده می‌کنید. اینستاگرام منتسب به علی دایی با انتشار این پست نوشته: «18 سال قبل».

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها