jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۳۲۴۳   ۰۳ اسفند ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۰

جام جم ورزشی: سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن از سوی کانون مربیان به عنوان برترین مربی ماه گذشته لیگ برتر فوتبال ایران انتخاب شد.

یحیی گل‌محمدی برترین مربی ماه لیگ شد

کانون مربیان فوتبال در یکی از برنامه‌های خود، مربیان برتر هر ماه لیگ برتر را انتخاب می‌کند. بر همین اساس یحیی گل‌محمدی که در هفته‌های اخیر نتایج چشمگیری را با ذوب آهن به دست آورده و موفق شد این تیم را به رده ششم جدول برساند، از سوی کانون مربیان به عنوان برترین مربی بهمن ماه انتخاب شده است.

مجید جلالی رئیس کانون مربیان با اعلام این خبر گفت: کانون مربیان برای انتخاب برترین مربی ماه شاخص‌هایی را دارد که بر اساس این شاخص‌ها، یحیی گل‌محمدی به عنوان برترین مربی بهمن ماه در لیگ برتر انتخاب شده است. من به یحیی تبریک می‌گویم و امیدوارم همواره این روند موفقیتش ادامه دار باشد.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها