jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۷۱۶۴۹   ۲۹ بهمن ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۲

جام جم ورزشی: داود سیدعباسی بازیکن سابق دو تیم استقلال و پرسپولیس که در حال حاضر در پارسه تهران به فعالیت مشغول است، در مصاحبه ای با ورزش سه یکی از همبازیان سابقش در تیم‌ملی را به کلاهبرداری متهم می‌‌کند.

داستان کلاهبرداری ملی‌پوش سابق فوتبال ایران

این هافبک و مدافع سابق استقلال بدون اینکه نام این فرد را به زبان بیاورد، درباره فعالیت های بیشمار وی در امور مجرمانه صحبت می‌ کند و می‌ گوید: ایشان از من کلاهبرداری کرده و با استفاده از اعتماد بنده، اقدام به کاری کرده که خسارت مالی فراوانی به بنده وارد شده است. البته فعلا درباره جزییات ماجرا صحبت کنم و اسم این شخص را بیاورم اما اگر این مساله تا روزهای آینده دوستانه حل نشود، من هم مجبورم همه چیز را رسانه ای کنم.
امروز روزنامه خبر ورزشی هم با چاپ خبری در این زمینه مشخصاتی درباره این فرد درج کرده است. بنابر ادعای این روزنامه فرد مذکور حداقل 2 فقره وام سنگین بانکی را دریافت کرده و با عدم بازپرداخت اقساط، ضامن های خود را به دردسر مالی عمیقی انداخته است.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها