jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۷۱۲۲۰   ۲۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۱

تردد تریلرها در هراز همچنان ممنوع است

محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده ها

پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد که بر این اساس تردد تریلرها در محور هراز کماکان ممنوع است.

محدودیت های ترافیکی آخر هفته جاده ها

به گزارش جام جم آنلاین از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی، تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه- 29 بهمن ماه- تا ساعت 24 بامداد جمعه - اول اسفندماه- از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و تهران - سمنان- مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کرج - چالوس نیز تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از این محور همچنان ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه- اول اسفندماه- از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل تردد انواع وسیله نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از 15 کیلومتر جنوب مرزن آباد (دزدین) به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

پلیس راه استان البرز موظف است، طوری برنامه ریزی کند که حداکثر به مدت یک ساعت و نیم پس از انسداد میدان امیرکبیر (شروع ساعت محدودیت) نسبت به تحویل وسایل نقلیه به اسکورت پلیس راه استان مازندران در دهانه شمال تونل کندوان اقدام کند.

در محور هراز تردد تمام تریلرها از محور هراز کماکان ممنوع است، تردد تمام کامیون ها و کامیونت ها به استثناب حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت شش تا 24 روز های چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه (29، 30 بهمن ماه و اول اسفندماه) ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد تمام تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 6 تا 24 روز جمعه- اول اسفندماه- از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور نیروی انتظامی با شماره تلفن 88255555(10 خط) و 120 به طور شبانه روزی پاسخگوی وضعیت راه های کشور و امدادرسانی احتمالی به هموطنان است.

همچنین در سایت www.rahvar120.ir آخرین اطلاعات ترافیکی قابل دسترسی است.

رانندگان وسایل نقلیه ای که قصد سفر در محورهای برفگیر و کوهستانی را دارند، لازم است، ضمن همراه داشتن زنجیر چرخ از سلامت سیستم گرمایش وسیله نقلیه خود اطمینان حاصل کنند.

پلیس راه استان های البرز و مازندران در هنگام اجرای محدودیت وسایل نقلیه را با دو تیم که یکی در جلو و دیگری در انتها قرار داد اسکورت کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر