jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۷۱۲۱   ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۰

جام جم ورزشی: پس از جدایی پر سر و صدای کریستیانو رونالدو از نامزدش روسی اش اینبار نوبت به قهرمان شهیر فرمول یک بود که چنین اتفاقی را تجربه کند.

دومین جدایی پر سر و صدای دنیای ورزش

به گزارش جام جم ورزشی ، لوئیس همیلتون برترین ورزشکار اروپا و بریتانیا در سال گذشته که قهرمان فرمول یک دنیا نیز لقب گرفت از نامزد خود جدا شد. جدایی این دست از ورزشکاران از همسران و نامزدهای خود از این جهت مهم است که تجربه ثابت کرده در چنین مواقعی ورزشکار دچار افت شدید می شود. همانند آنچه که برای رونالدو اتفاق افتاد. رونالدو پس از جدایی از نامزد روسیه ای اش به شدت به هم ریخت و در دیدار اخیر تیمش از زمین مسابقه اخراج شد.

این جدایی برای همیلتون حتی می تواند گران تر تمام شود چرا که وی با نامزدش در برخی از زمینه های تجاری و تبلیغاتی شریک بود و اگر نامزدش سابقش نخواهد با او در یک تبلیغ حضور داشته باشد همیلتون ضرر مالی قابل توجهی را تجربه می کند. البته نکته مهم تر درباره میزان افت احتمالی همیلتون خواهد بود. همیلتون را به عنوان راننده ای می شناسند که به گواه بسیاری می تواند با عبور از تمام اسطوره های فرمول یک بدل به پرافتخارترین چهره شود. باید دید که آیا این جدایی بر روی وی تاثیر می گذارد یا اینکه فقط موقتی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر