jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۷۱۲۱   ۱۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۲۱:۱۰

جام جم ورزشی: پس از جدایی پر سر و صدای کریستیانو رونالدو از نامزدش روسی اش اینبار نوبت به قهرمان شهیر فرمول یک بود که چنین اتفاقی را تجربه کند.

دومین جدایی پر سر و صدای دنیای ورزش

به گزارش جام جم ورزشی ، لوئیس همیلتون برترین ورزشکار اروپا و بریتانیا در سال گذشته که قهرمان فرمول یک دنیا نیز لقب گرفت از نامزد خود جدا شد. جدایی این دست از ورزشکاران از همسران و نامزدهای خود از این جهت مهم است که تجربه ثابت کرده در چنین مواقعی ورزشکار دچار افت شدید می شود. همانند آنچه که برای رونالدو اتفاق افتاد. رونالدو پس از جدایی از نامزد روسیه ای اش به شدت به هم ریخت و در دیدار اخیر تیمش از زمین مسابقه اخراج شد.

این جدایی برای همیلتون حتی می تواند گران تر تمام شود چرا که وی با نامزدش در برخی از زمینه های تجاری و تبلیغاتی شریک بود و اگر نامزدش سابقش نخواهد با او در یک تبلیغ حضور داشته باشد همیلتون ضرر مالی قابل توجهی را تجربه می کند. البته نکته مهم تر درباره میزان افت احتمالی همیلتون خواهد بود. همیلتون را به عنوان راننده ای می شناسند که به گواه بسیاری می تواند با عبور از تمام اسطوره های فرمول یک بدل به پرافتخارترین چهره شود. باید دید که آیا این جدایی بر روی وی تاثیر می گذارد یا اینکه فقط موقتی خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر