jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۶۵۴۳۳   ۱۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۴:۴۲

جام جم ورزشی : درگیری لفظی محسن فروزان و حنیف عمران زاده از نکات قابل بحث بازی روز استقلال و سپاهان بود.

رمزگشایی از درگیری حنیف و فروزان

درگیری لفظی بین بازیکنان استقلال در جریان بازی به اتفاقی اپیدمی در طول این فصل تبدیل شده است. در این بین محسن فروزان نقش اصلی را در این اتفاقات داشته و بارها تذکراتش به مدافعان تیمش منجر به واکنش آنها شده است. دروازه بان جوان و ملی پوش استقلال که به دلیل ناهماهنگی های موجود بین مدافعان بارها مجبور شده با واکنشی تند و البته رایج در دنیای فوتبال با مدافعانش گفتگو کند با واکنش آنها روبرو شده و این مساله به سوژه رسانه ها تبدیل شده است.
این مساله اولین بار بین او و امیرحسین صادقی اتفاق افتاد و بعد از واکنش تند صادقی، هواداران این تیم نسبت به مدافع باتجربه تیم شان جبهه گرفتند و در دیدار برابر سپاهان هم این اتفاق بین فروزان و حنیف عمران زاده رخ داد. با توجه به این مسایل به نظر می رسد کادر فنی استقلال باید با بررسی آن از بروز مساله حادتر در بازی های آینده پیشگیری کند.

(ورزش سه)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها