jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۴۱۱۲   ۰۷ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۴

جام جم ورزشی: باشگاه القادسیه خواهان به خدمت گرفتن رضا قوچان نژاد شده ولی هنوز با درخواست مالی باشگاه الکویت برای انتقال این مهاجم ایرانی به توافق نرسیده است.

القادسیه مشتری جدید قوچان‌نژاد

داستان حضور رضا قوچان نژاد در باشگاه الکویت به روزهای آخر خود نزدیک می‌شود و این بازیکن ایرانی به زودی از این تیم جدا خواهد شد. قوچان نژاد که در جام ملت‌های آسیا هم عملکرد خوبی داشت، با چند پیشنهاد مواجه شده که از جمله این پیشنهادات می‌توان به باشگاه القادسیه اشاره کرد.

القادسیه که یکی ار رقبای اصلی تیم الکویت در لیگ فوتبال کویت محسوب می‌شود، خواهان به خدمت گرفتن رضا قوچان نژاد است ولی هنوز مسئولان این دو باشگاه نتوانسته‌اند از نظر مالی با هم به تفاهم برسند.

روزنامه الجریده کویت در این خصوص نوشت: «با خریدهای جدید باشگاه الکویت، این باشگاه با رضا قوچان نژاد و «ماکلله» تسویه حساب می‌کند. البته باشگاه القادسیه برای به خدمت گرفتن قوچان نژاد ابراز تمایل کرده و پیشنهادی 300 هزار دلاری را به الکویت داده است اما مسئولان الکویت خواهان مبلغ 500 هزار دلار شده‌اند.»

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها