jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۳۲۲۲   ۰۵ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۷

جام جم ورزشی: رضا قوچان نژاد ،کارلوس کی روش را برترین مربی تاریخ فوتبال ایران می داند.

حمایت تمام قد گوچی از کی روش +عکس

رضا قوچان‌نژاد با انتشار تصویری از سرمربی تیم ملی در صفحه‌ی اجتماعی‌اش نوشت: بزرگترین سرمربی در تاریخ فوتبال ایران خودت هستی آقای کی روش، زحمت‌هایی که شما کشیدی برای فوتبال ایران!

حیف که ملت ایران که اینقدر دوستتون دارن، نصف کارایی که شما کردی رو نمی‌دونن بهتون افتخار می‌کنیم و با کمک خدا همینطور راه رو ادامه می‌دیم به روسیه 2018 انشاءالله.

این فقط حرفهای من نیست، حرف 70 میلیون ایرانی هست. دوستت داریم مرد بزرگ.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها