jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۱۹۷۵   ۰۱ بهمن ۱۳۹۳  |  ۱۲:۱۲

جام جم ورزشی: بهروز رهبری‌فرد، مدافع سابق پرسپولیس خاطره جالبی در خصوص اولین حضور علی کریمی در این تیم منتشر کرد و در اینستاگرام خود نوشت: «بازی ایران و امارات رو که نگاه می‌کردم یه شماره ١٠ (عمر عبدالرحمن) داشتن که الحق خیلی خوب و تکنیکی بود.

وقتی کریمی پرسپولیسی‌ها را به هم دور زد

بهروز رهبری‌فرد، مدافع سابق پرسپولیس خاطره جالبی در خصوص اولین حضور علی کریمی در این تیم منتشر کرد و در اینستاگرام خود نوشت: «بازی ایران و امارات رو که نگاه می‌کردم یه شماره ١٠ (عمر عبدالرحمن) داشتن که الحق خیلی خوب و تکنیکی بود.

شنیدم خودش می‌گه وقتی ١١ سالش بوده با دیدن بازی علی کریمی مجذوب فوتبال شده اما علی کجا و این بچه خرده‌ها کجا. یادمه علی تازه اومده بود پرسپولیس و هی می‌گفتن خیلی تکنیکیه. ما هم که این حرف‌ها تو کتمون نمی‌رفت. اصلاً دستور علی‌آقا بود که هر تازه‌واردی می‌اومد، همون روزهای اول یه‌جوری باید قدیمی‌ها تو زمین از خجالتش درمی‌اومدیم که حساب کار دستش بیاد.

خلاصه فرمان صادر شد؛ من، مهدی و رضا شاهرودی مأمور شدیم بکشیمش! تمرین شروع شد، هی توپو گرفت تکضرب داد، بعد از چند دقیقه کری رو شروع کردیم کی ادعاش می‌شد تکنیکیه. مگه اینجا مهدکودکه علی‌آقا؛ مادر نزاییده کسی مارو بپیچونه. مگه بعضی‌ها پلیس راهنمایی رانندگین یه‌جا واستادن توپو می‌گیرن و به چپ و راست پاس می‌دن و... علی هم هیچی نمی‌گفت.

نگاه نمی‌کرد به ما. وای خدا یه توپو گرفت یکی دوتا، ‌ای وای داره میاد، رفتم بکشمش، یکی از اون تکل‌های معروف را زدم و... وای از کجام رد شد، مهدی بکشش، خدای من مهدی و لایی، رضا دریبل دوطرفه، این دیوونه کیه دیگه، رسید به احمد، توپو ول کرد و گفت به قرآن شرمندم.

دوید طرف نیمکت و ما اون‌ روز دیگه ندیدیمش. هم همه رو پیچید به هم و هم حرمت احمد عابدزاده رو نگه داشت. به احترام قدیمی‌ها تمرینو ول کرد و معذرت‌خواهی‌کنان رفت. بیست سالش بود اما از همون‌موقع همه چیز حالیش بود. ما هم که تا اون‌ روز اینقدر شیرین دریبل نخورده بودیم، فقط گفتیم وای به حال دفاع‌های استقلال. خدا رو شکر که علی قرمزه».(خبر ورزشی)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها