jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۶۱۵۰۴   ۳۰ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۵۵

جام جم ورزشی: هواداران تیم ملی فوتبال ایران که از صعود این تیم به مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا خوشحال هستند ساعاتی را به جشن و شادمانی پرداختند.

شادمانی ایرانی‌ها در بریزبین

تیم ملی فوتبال ایران روز دوشنبه و در آخرین دیدار مرحله مقدماتی شانزدهمین دوره جام ملت های آسیا موفق شد با نتیجه یک بر صفر امارات را شکست دهد و با 9 امتیاز به عنوان تیم اول راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

به دنبال این صعود شیرین هواداران تیم ملی راهی هتل محل اقامت ملی پوشان در شهر بریزبین شدند و ساعاتی را به جشن و شادمانی پرداختند. در این میان برخی بازیکنان تیم ملی نیز که بیشتر مورد توجه علاقمندان بودند دقایقی را کنار آنها بودند.

ایرانیانی که خود را به شهر بریزبین رسانده بودند جشن و شادمانی ناشی از صعود تیم ملی به مرحله بعد را ساعاتی در خیابان های این شهر نیز ادامه دادند.

(مهر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر