jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۷۱۱۱   ۱۷ دی ۱۳۹۳  |  ۱۵:۳۲

جام جم ورزشی: صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز اسپانیا را اینجا ببینید.

یک رابطه از هم گسیخته +تصاویر

دیدار امشب اتلتیکو- رئال در کوپا دل ری و ادامه وضعیت بحرانی باشگاه بارسلونا، سوژه های اصلی امروز روزنامه های اسپانیایی هستند. امشب در حساس ترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابت های کوپا دل ری، اتلتیکو میزبان رئال خواهد بود اما حتی این دیدار حساس هم باعث نشده مشکلات باشگاه بارسلونا به فراموشی سپرده شود.


نشریه اسپورت فاش کرد مسی و انریکه دیگر با هم صحبت نمی کنند و رابطه آنها را از هم گسیخته توصیف کرد:

نشریه آ.اس تیتر اصلی اش را به حضور تورس در ترکیب اصلی اتلتیکو مادرید اختصاص داده است:

"روز کلیدی" تیتر اصلی نشریه ال موندو دپورتیوو است. قرار است امروز هیئت مدیره بارسلونا در مورد اتفاقات اخیر باشگاه بحث کنند و گفته می شود یکی از موضوعات، انجام انتخابات ریاست باشگاه در سال 2015، یک سال زودتر از موعد مقرر است:

" انتقام بی پایان" تیتر اصلی مارکاست که به تلاش شاگردان سیمونه برای شکست دادن رقیب همشهری برای گرفتن انتقام شکست در فینال چمپیونزلیگ اشاره دارد. فرناندو تورس هم که در مقطع اول حضور در اتلتیکو، هرگز مقابل رئال به پیروزی نرسید، امشب در ترکیب اصلی قرمز و سفیدها خواهد بود:

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها