jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۷۵۶۷۷۱   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۷:۱۳

حیدرالعبادی نخست وزیرعراق با بیان اینکه ارتش عراق اکنون در دفاع ازکشور وارد معرکه ای سرنوشت ساز شده است گفت که به زودی شکست داعش و همه تروریست ها در عراق را جشن می گیریم.

شکست نهایی تروریستهای داعش را جشن می گیریم

به گزارش پایگاه خبری شفق نیوز، العبادی روزسه شنبه در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه نظامی افزود: به زودی با شکست تروریست ها همه آوارگان به مناطق خود بازمی گردند.

نخست وزیر عراق ادامه داد: ارتش عراق اکنون در دفاع ازکشور وارد معرکه ای سرنوشت ساز شده است و این ارتش نماینده تمام گروه ها و مذاهب عراقی است.

العبادی گفت: درآینده نزدیک شاهد آزادسازی شهرها و روستاهای کشور از دست تروریست های داعشی، بعثی ها و هم پیمانان آن ها خواهیم بود.

نخست وزیر عراق گفت که امیدواریم به زودی رنج ها و دردهای مهاجران و آوارگان التیام یابد و مناطق آن ها پس ازشکست تروریست ها بازسازی شود.

العبادی با تاکید بر مبارزه با فساد و مفسدان گفت که ازاین پس فساد در ارتش جایی نخواهد داشت و با فساد درهمه دستگاه های دولتی مبارزه خواهیم کرد.

وی افزود: دایره دوستان و پشتیبانی از عراق در مبارزه با تروریسم افزایش می یابد و همه گروه های سیاسی باید به وحدت و انسجام خود در مقابله با تروریست ها تا زمان بیرون راندن آن ها ازکشورادامه دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها