jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۵۶۶۴۷   ۱۶ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۵۶

جام جم ورزشی: تمرین تیم ملی مهمانان ویژه ای داشت.

راگبی بازها در تمرین تیم ملی +عکس

به نقل از سایت دیلی تلگراف استرالیا، بازیکنان تیم راگبی عقابهای دریا با حضور در تمرین تیم ملی از نزدیک با کی روش و شاگردانش اشاره شدند.
نکته جالب این دیدار، تعجب چری اوانس بازیکن تیم عقابهای دریا از مهارتهای علیرضا حقیقی دروازه بان تیم ملی در کار با توپ بود.
اوانس بعد از پایان تمرین تیم ملی گفته که قطعا در جام ملتها در کنار استرالیا، از تیم ملی ایران هم حمایت خواهد کرد.
جو کلی مدیر تیم عقابهای دریا هم حضور در تمرینات تیم ملی و برخورد با کی روش و شاگردانش را یک اتفاق خوب برای تیمش دانسته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها