jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۳۷۹۶   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۴:۵۰

جام جم ورزشی: وقتی پای شهرت در میان باشد رفتارهای ناپسندی مثل گاز گرفتن هم می تواند درآمد زایی کند!

پولسازترین "گاز" تاریخ! +عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در جام جهانی 2014 برزیل در دیدار مرحله گروهی ایتالیا و اروگوئه اتفاقی افتاد که در تاریخ جام جهانی ثبت شد. لوئیس سوارز مهاجم تیم ملی فوتبال اروگوئه که آن زمان هنوز از لیورپول به بارسلونا نرفته بود شانه جورجیو کیه لینی مدافع تیم ملی ایتالیا را بدون هیچ دلیلی گاز گرفت. این گاز عواقب سنگینی برای سوارز داشت چرا که باعث شد وی با محرومیت سنگینی از فوتبال بازی کردن و همراهی تیم ملی اروگوئه روبرو شود.

اما آن گاز به همین زودی فراموش نمی شود. گاز تاریخی سوارز از شانه کیه لینی بعدها به شکل مجسمه های نمادین درآمد و اتفاقا خیلی خوب هم فروش رفت. بازار دندان مصنوعی سوارز و پوسترهای این بازیکن که در آن دندان هایش خیلی برجسته شده بودند نیز داغ داغ شد. کتاب زندگی نامه سوارز نیز با کمک ماکت های دندان مصنوعی نیز فروش بیشتری در بازار داشت. سوارز پر سر و صداترین حرکت غیر ورزشی و ناجوانمردانه سال 2014 را داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها