jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۳۷۰۶   ۰۸ دی ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۸

سفر شهریار به دوبی و سواحل خلیج فارس

علی دایی سرمربی یک تیم عربی می شود؟

جام جم ورزشی : علی دایی که این روزها در دبی به سرمی برد بی خبر از شایعاتی است که در ایران درباره آینده فوتبالی او منتشر می شود.

علی دایی سرمربی یک تیم عربی می شود؟

به گزارش جام جم ورزشی ، علی دایی که به همراه خانواده به مسافرت به چند کشور مختلف رفته بود هم اکنون در دبی و سواحل خلیج فارس به سر می برد. پس از اینکه علی دایی از پرسپولیس به طور ناگهانی اخراج شد بسیاری از رسانه ها خبر از حضور او در تیم هایی نظیر پیکان، سایپا و صبای قم دادند اما سرمربی سابق سرخ ها در نهایت هیچکدام از این پیشنهادات را نپذیرفت و حتی اعلام کرد که تا پایان فصل مربی گری نمی کند. اکنون که او در دبی به سر می برد اخبار دیگری درباره وی به گوش می رسد. برخی حضور او در دبی را بی ارتباط به احتمال مربی گری وی در امارات نمی دانند. علی دایی که یک فصل هم در لیگ امارات و در تیم الشباب توپ زده بود با فوتبال این کشور آشنایی دارد اما مشخص نیست که دقیقا از چه تیمی پیشنهاد دارد و مبلغ این قرارداد چقدر است.

در سال های اخیر بحث حضور امیر قلعه نویی هم در لیگ امارات مطرح شده بود که البته این قضیه منتفی شد چرا که سرمربی کنونی آبی ها به زبان انگلیسی تسلط ندارد که حالا بخواهد در لیگ یک کشور عربی کار کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

بی‌تدبیری در دولت باتدبیران!

 باور من بر این است هر زمانی که ورزش در جامعه‌ای از اهمیت خودش برخوردار بوده و آحاد مردم از فضای ورزش احساس آرامش کرده‌اند و انرژی گرفته‌اند نشان می‌دهد در بخش‌های دیگر هم همین فضا حاکم است.

خدانگهدارت برای همیشه

خدانگهدارت برای همیشه

جمعه‌ای كه گذشت برای جامعه فوتبال و همه كسانی كه عاشق فوتبال و سینما بودند، یك جمعه تلخ بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر