jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۵۲۷۹۹   ۰۶ دی ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۵

جام جم ورزشی: رده بندی برترین ورزشکاران جهان در سال 2014 مشخص شد.

نفر اول ورزش جهان چه کسی است؟

به گزارش جام جم ورزشی ، رای گیری برای انتخاب برترین ورزشکار جهان در سال 2014 از سوی نشریه اکیپ فرانسه انجام شد که بر این اساس یک دو و میدانی کار در صدر ایستاد. در این رده‌بندی رونا لاوینه، قهرمان پرش ارتفاع جهان از کشور فرانسه با 614 امتیاز در رده نخست جای گرفت. البته از آنجایی که این رای گیری از سوی یک نشریه فرانسوی انجام شده عجیب نیست که یک ورزشکار فرانسوی در صدر این نظرسنجی قرار بگیرد.

در رده دوم این رده بندی مانوئل نویر، دروازه‌بان بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان را به عنوان مرد شماره 2 ورزش جهان در سال 2014 انتخاب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر