jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۵۲۰۲۹   ۰۳ دی ۱۳۹۳  |  ۰۸:۳۳

جام جم ورزشی: مدیرفنی تیم فوتبال امید با بیان اینکه به عنوان کارشناس فوتبال نظراتم را برای ارتقا فوتبال کشور می گویم، اظهار داشت : بی جهت انتقاد نمی کنم و با کسی هم دشمنی ندارم.

مایلی کهن: با کسی دشمنی ندارم

محمد مایلی کهن در حاشیه برگزاری اردوی آمادگی و تمرینات تیم امید ددر پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مدت ها از تیم ملی دور بودید بازگشت به تیم را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت: من از عرصه فوتبال دور نبودم، نه تنها با فوتبال بلکه با ورزش عجین هستم، تمام زندگی من به نوعی با ورزش درهم آمیخته است.

وی افزود: اعتقاد دارم در کشور استعدادهای بی نظیری در تمامی عرصه ها به ویژه ورزش وجود دارد، اگر به این جوانان بها داده شود به طور یقین شاهد رشد کشور دربخش های مختلف و ورزش خواهیم بود.

مایلی کهن در مورد قبول مدیریت فنی تیم امید نیز اظهار داشت: تمام کسانی که هدایت تیم را برعهده دارند افرادی شایسته، فنی و با تجربه هستند و حضور من تنها برای انتقال تجاربم در این عرصه است. مسوولیت اصلی بر عهده خاکپور سرمربی تیم امید است.

* عاشق فوتبالم / در مورد آمدنم از فدراسیون بپرسید

وی در پاسخ به این سوال که چقدر با ظرفیت و توانمندی های تیم امید آشنا هستید و گفته می شود موافقت فدراسیون با حضور شما در این تیم بخاطر فشار آقای خاکپور بوده است، گفت :من عاشق فوتبالم و همیشه فوتبال را به صورتی جدی دنبال می کنم چه در صحنه باشم و چه نباشم.

مایلی کهن تصریح کرد: آمدنم به تیم را باید از فدراسیون بپرسید.

* در مقابل آنچه که به نفع جامعه نیست واکنش نشان می دهم

مایلی کهن در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه شما از منتقدان مدیریت فدراسیون فوتبال هستید و آیا انتقادات شما هنوز هم پابرجاست گفت : من از اهالی ورزش این کشور، وقتی می بینم موضوعی به نفع جامعه نیست، وظیفه دارم به نوعی در مقابل آن از خود واکنش نشان دهم.

* با کسی دشمنی ندارم / هدفم ارتقا فوتبال است

مدیر فنی تیم ملی فوتبال امید ایران در مورد اینکه شما یکی از منتقدان کی روش هستید و یکی از وظایف کی روش مشاوره دادن به تیم امید است آیا وظایف شما تداخلی در کار ایجاد نمی کند؟ گفت: من هم کشورم را و هم تیم ملی را دوست دارم ؛ همواره به عنوان کارشناس فوتبال نظراتم را گفته و می گویم .

مایلی کهن با تاکید بر اینکه با کسی دشمنی ندارم و بی جهت انتقاد نمی کنم اظهار داشت : 45 سال است کارشناس عرصه ورزش هستم و تحصیلاتم در این حوزه است هر چه را می گویم تنها برای ارتقا فوتبال است .

* امیدواریم بتوانیم بارقه ای در دل مردم ایجاد کنیم

وی در مورد موفقیت تیم امید در رقابت های پیش رو گفت: سطح توقعات بالاست و کار سخت است، با توجه به حضور بزرگانی همچون خاکپور برای هدایت تیم، امیدواریم بتوانیم بارقه ای از امید را در دل مردم ایران ایجاد کنیم .

تیم ملی فوتبال امید 29 آذر ماه به منظور برپایی یک اردوی تدارکاتی وارد جزیره کیش شده و تمرینات خود را در دو نوبت صبح و عصر در مجموعه المپیک زیر نظر محمد خاکپور و اعضای کادر فنی پیگیری می کند.

این تیم تا هفتم آذر ماه تمرینات خود را برگزار می کند و پس از پایان اردو به دعوت تیم عمان با تیم زیر 22 سال این کشور بازی خواهد کرد .

مرحله بعدی اردوی تیم در آنتالیا ترکیه برگزار خواهد شد.

احسان پهلوان، علی کریمی، محمدحسین مرادمند و صاحب محبی ، محمد دانشگر، فرشید اسماعیلی و محمد علی فرامرزی ، آرام عباسی، روزبه چشمی ، ارسلان مطهری، مرتضی آقاخان، وحید حیدریه، احمد نورالهی، میلاد محمدی کشمرزی، محمد ستاری، بهنام برزای، محمد حسین پور آقاملکی، امیر عابدزاده و امیرحسین امیری، محمدرضا اخباری ، محمد امین درویش ، محمدحسین کنعانی زادگان ، حجت صدقی ، علی چوپانی ده سرخی ، یوسف وکیا نفرات دعوت شده به اردو هستند.

روز گذشته تیم امید کشورمان تمرینات استقامتی را انجام داد.

تیم ملی امید ایران دو بازی دوستانه در جزیره کیش انجام خواهد داد ، نخستین دیدار عصر روز چهارشنبه مقابل منتخب کیش برگزار می شود و شاگردان خاکپور روز جمعه نیز بازی دوستانه دیگری خواهند داشت .

محمد مایلی کهن مدیر فنی تیم عصر روز دوشنبه برای حضور در محل تمرینات تیم وارد جزیره کیش شده است .

(ایرنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها