jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۹۵۸۲   ۲۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۵:۲۶

جام جم ورزشی: بازیکن استقلال در تیم ملی فوتبال ایران صاحب یک شماره خاص شد.

شهباززاده میراث دار دایی شد+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، در حالی که بازیکنان لژیونر فوتبال ایران، تیم ملی را در اردوی افریقا همراهی نمی‌کنند، سجاد شهباززاده در اولین تمرین ریکاوری تیم ملی با پیراهن شماره 10 به زمین آمد.

شهباززاده که در این فصل گل‌های حساسی برای تیمش به ثمر رسانده به دنبال این است که نام خود را به عنوان یکی از پدیده‌های احتمالی ایران در جام ملت‌ها معرفی کند. او می خواهد با تصاحب پیراهن شماره 10 تیم ملی میراث دار دایی باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها