jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۸۰۰۵   ۱۹ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۲

جام جم ورزشی: آخرین تمرین استقلال قبل از دیدار با استقلال خوزستان در کمپ زنده‌یاد حجازی برگزار شد.

داسیلوا دندانش را کشید،قلعه‌نویی سکوت کرد

آخرین تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از دیدار با استقلال خوزستان از ساعت 11 امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد. در تمرین امروز آندو تیموریان، مهدی کریمیان و داسیلوا گلر برزیلی غایب بودند. این بازیکن از شب گذشته با دندان‌درد شدید رو‌به رو شد و صبح امروز با مراجعه به کلینیک یکی‌ از دندان‌های خود را کشید. مسئولان استقلال پیگیر سفر داسیلوا به اهواز بودند تا وی خود را ساعت 15 به فرودگاه برساند.

*کادر فنی تیم استقلال قبل از شروع تمرین در خصوص پیوستن محسن مسلمان و اینکه آیا ذوب‌آهنی ها رضایتنامه او را صادر کرده‌اند یا خیر با هم صحبت کردند.

*امیر قلعه‌نویی امروز از گوشه زمین نظاره‌گر تمرینات استقلال شد و قبل از آغاز تمرین صحبتی با بازیکنان انجام نداد.

*بازیکنان تیم استقلال قبل از تمرین امروز با هاشم بیک‌زاده در خصوص مصاحبه‌ای که روز گذشته انجام داده بود صحبت می‌کردند.

*در ابتدای تمرین بازیکنان بدن‌های خود را گرم کرده و سپس در قالب گرو‌های مختلف آقا وسط انجام دادند. در بخش پایانی هم فوتبال بین دو تیم سبز و آبی برگزار شد. در این تمرین آمادگی مهاجمان استقلال جالب توجه بود و سجاد شهباززاده چندین گل در بازی درون تیمی به ثمر رساند.

* خسرو حیدری در این بخش به صورت جداگانه زیر نظر بدنساز استقلال کار کرد.

*میلاد کرمانی مقدم بازیکنی که با استقلال توافق کرده در این سفر آبی‌پوشان را همراهی نمی‌کند. قرارداد این بازیکن هنوز با آبی‌پوشان ثبت نشده است.

* بازیکنان تیم استقلال بعد از پایان تمرین راهی رستوران هتل المپیک شده و سپس ساعت 15 به اهواز می‌روند. اعضای این تیم بعد از حضور در اهواز در هتل نیشکر مستقر خواهند شد.

دیدار تیم‌های استقلال و استقلال خوزستان فردا در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار خواهد شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها