jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۷۴۶۳۰۷ ۱۵ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۳:۱۱

اکثریت کسانی که در نظرسنجی مردمی جام جم آنلاین در باره ملاک تعیین قیمت نان در یک هفته اخیر شرکت کردند، خواستار فروش نان در نانوایی ها بر اساس وزن آن شده اند.

مردم: ملاک قیمت گذاری نان باید تغییر کند

این نظرسنجی پس از اعلام تصمیم دولت برای افزایش 30 درصدی انواع نان در سطح کشور صورت گرفت.

جام جم آنلاین در این نظرسنجی از مردم خواست اعلام کنند که از نظر آنها، ملاک تعیین قیمت نان در نانواییها چه باید باشد. از مجموع چهار هزار و 103 نفری که در این نظرسنجی شرکت کردند، تعداد 61 درصد خواستار فروش نان بر اساس وزن آن شدند، 25 درصد گفتند که قیمت نان باید بر اساس وزن چانه خمیر باشد و فقط 13 درصد شیوه کنونی فروش نان یعنی تعیین قیمت آن بر اساس هر قرص نان را تایید کرده اند.

اکنون که دولت می گوید نرخ نان را با هدف بهبود کیفیت آن و جلوگیری از کم شدن وزن نان عرضه شده به مردم افزایش داده است، جام جم آنلاین پیشنهاد می کند، همانطور که مردم در نظرسنجی گفته اند ملاک عرضه قیمت نان را نیز با هدف خدمت به مردم تغییر دهد.

متن کامل نظرسنجی جام جم آنلاین و پاسخ شرکت کنندگان از 10 تا 15 آذر چنین بوده است:

اکنون که دولت، قیمت نان را با هدف بهبود کیفیت آن افزایش داده است، به نظر شما، ملاک تعیین قیمت نان چه باید باشد؟

نتایج نظرسنجی

- قیمت بر اساس وزن نان پخته شده باشد.

61%

- قیمت بر اساس وزن چانه خمیر باشد.

25%

-قیمت بر اساس هر قرص نان باشد.

13%

مجموع کل آرا: 4103

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر