jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۴۹۲۹   ۱۱ آذر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۲۵

جام جم ورزشی: یک بازیکن الجزایری به نام یاسین براهیمی به عنوان مرد سال فوتبال قاره آفریقا انتخاب شد.

مرد سال فوتبال آفریقا انتخاب شد

به گزارش جام جم ورزشی ، این بازیکن یاسین براهیمی نام دارد و برای پورتوی پرتغال بازی می کند. او در جام جهانی 2014 برزیل در ترکیب تیم ملی فوتبال الجزایر عملکرد بسیار درخشانی داشت. او این فصل در 15 بازی به همراه پورتو موفق شد شش گل به ثمر برساند که شامل یک هت تریک در لیگ قهرمانان اروپا بود. با توجه به درخشش این بازیکن در ماه های اخیر پیش بینی می شود او از پورتو جدا شود و سر از تیم بزرگ تری دربیاورد.

در مراسم انتخاب بهترین بازیکن فوتبال قاره آفریقا یحیی توره از منچسترسیتی در کنار ژروینیو از رم و ونسان انیاما، دروازه‌بان نیجریه رقیبان براهیمی برای کسب عنوان بهترین بازیکن سال بودند که در نهایت این ها‌فبک الجزایری بود که با رای کارشناسان به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر