jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۴۲۴۱۵   ۰۴ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۲

تیم‌ها بیشتر به دنبال کار دفاعی هستند تا تهاجمی

مظلومی: غلامحسین به حقش نرسید

جام جم ورزشی: سرمربی سابق آبی‌پوشان گفت:‌غلامحسین مظلومی به حقش در فوتبال نرسید و خیلی راحت از بین ما رفت.

مظلومی: غلامحسین به حقش نرسید

پرویز مظلومی در مراسم ختم برادرش غلامحسین اظهار داشت:‌ مردم ایران قدرشناس هستند و واقعا برای غلامحسین سنگ‌تمام گذاشتند. او هم آدم بی‌ادعایی بود. سالم و ساده زندگی کرد و مظلوم از بین ما رفت. او به حقش در فوتبال نرسید. سال‌ها در فوتبال زحمت کشید و به عنوان آقای گلی رسیده بود و در تیم ملی هم تلاش زیادی کرد. به هر صورت خیلی راحت او را از دست دادیم.

وی در مورد نیم‌فصل لیگ تصریح کرد: به نظرم اینکه چند تیم در کورس قهرمانی هستند نشان می دهد بازی‌ها نزدیک به هم برگزار می‌شود. هیچ تیمی از قبل برنده نیست اما کیفیت بازی‌ها بالا نیست و گل‌های کمی رد و بدل شده است. بیشتر تیم‌ها به دنبال کار دفاعی هستند تا تهاجمی. امیدوارم در نیم‌فصل دوم شرایط بهتر شود.

وی در مورد اینکه چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی می‌داند، گفت:‌ معتقدم استقلال با وجود اینکه در دربی شکست خورد اما هنوز شانس اول قهرمانی است.

مظلومی در مورد شرایط تیم‌هایی که وضعیت‌شان خوب نیست، تصریح کرد:‌تیم‌های پایین جدول هم رقابت نزدیکی با هم دارند. هم‌اکنون نمی‌توان گفت چه تیمی وضعیتش خوب و یا بد است.صحبت کردن در مورد تیم‌های سقوط کننده و قهرمان سخت شده است. امیدوارم بازی‌ها منظم و با کیفیت بالا برگزار شود.

(فارس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها