jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۴۱۵۷۷   ۰۲ آذر ۱۳۹۳  |  ۱۴:۲۲

کدام فوتبالیست‌ها می‌توانند بازیگر شوند؟

مجیدی و دایی آرتیست‌های خوبی می شوند!

جام جم ورزشی: فرهاد مجیدی، علی کریمی، علی دایی، خداداد عزیزی، کریم باقری، حنیف عمران‌زاده و احمدرضا عابدزاده فوتبالیست‌هایی هستند که از نظر مردم می‌توانند بازیگران خوبی هم مقابل دوربین باشند.

مجیدی و دایی آرتیست‌های خوبی می شوند!

برنامه سینمایی شنبه شب‌های رادیو تهران، در آستانه داربی پایتخت، موضوع روزش را به فوتبال و سینما اختصاص داد و به فوتبالیست‌هایی پرداخت که دنیای بازیگری را نیز تجربه کرده‌اند.

این برنامه سوالش را نیز به این موضوع اختصاص داد و از شنوندگان پرسید چه فوتبالیست‌هایی می‌توانند در بازیگری نیز موفق باشند؟

از میان فوتبالیست‌ها، فرهاد مجیدی بیشترین آراء را به دست آورد و علی دایی نیز رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

خداداد عزیزی، احمدرضا عابدزاده، کریم باقری و پژمان جمشیدی دیگر فوتبالیست‌هایی بودند که نامشان از سوی شنوندگان مطرح شد و این درحالی است که احمدرضا عابدزاده یک بار تجربه حضور مقابل دوربین را در فیلم «ازدواج غیابی» داشته است و پژمان جمشیدی هم این روزها حضور پررنگی در عرصه بازیگری دارد.

رضا شاهرودی هم انتخاب مجری این برنامه بود، منتقد برنامه هم حنیف عمران‌زاده را گزینه مناسبی برای فیلم‌های اکشن دانست و کارشناس‌ حاضر در استودیو نیز از زنده یاد ناصر حجازی نام برد و به گفت‌وگوی دروازه‌بان بزرگ کشورمان با ایسنا در خصوص پیشنهاد بازیگری از سوی ایرج قادری و رد آن از سوی حجازی اشاره کرد.

(ایسنا)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها