jamejamnashriyat
کد خبر: ۷۳۶۱۸۳   ۱۸ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۰:۰۱

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تامین اعتبار برای توزیع شیر رایگان در مدارس خبر داد.

به گزارش مهر، علی ربیعی بدون اشاره به میزان اعتبار پیش‌بینی شده برای توزیع شیر مدارس افزود: این اعتبار قرار است از محل مربوط به بسته‌های حمایت غذایی تامین شود. همچنین وی اعتبار پیش‌بینی شده برای بسته‌های حمایت غذایی را 2300 میلیارد تومان دانست و عنوان کرد: این بسته‌ها به پایین‌ترین دهک جامعه که سفره‌های آنان با تهدید امنیت غذایی روبه‌روست، تعلق می‌گیرد.

ربیعی با بیان این‌که این بسته‌ها قرار نیست در اختیار بازنشستگان قرار بگیرد، یادآور شد: اگر منابع بیشتری در اختیار دولت قرار گیرد، لایحه‌های حمایتی ما نیز بیشتر می‌شود. وی اظهار کرد: شناسایی افراد نیازمند در وزارتخانه، در حال پیگیری است و دولت تلاش می‌کند فقر غذایی را در کشور از بین ببرد. وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به اصلاح قانون کار و اختیار کارفرمایان برای فسخ قرارداد اشاره و تصریح کرد: دولت، اصلاح قانون کار را در سال 90 به مجلس ارائه کرده است و ما نیز آن را پس نگرفته ایم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

سفر ممنوع شد، سفر ممنوع نشد

دوباره تعطیلات و دوباره ممنوعیت سفر؛ موضوعی که در یک‌سال گذشته به‌دفعات با آن روبه‌رو شده‌ایم اما موضوع مهم این است که باوجود اعمال محدودیت و ممنوعیت سفر در تعطیلات پیش‌رو چه نقصی وجود دارد که ممکن است به اوج گرفتن دوباره بحران کرونا دامن بزند؟

مدیریت خشکیده

مدیریت خشکیده

خشکسالی، شکارچی حیات وحش شده‌ است، فلامینگوها در بختگان زمینگیر شده‌اند و دوستداران محیط‌زیست برای نجات آنها به تکاپو افتاده‌اند، اما این داستان تلخ محدود به بختگان و جوجه فلامینگوها نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر