jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۳۴۶۰۹   ۱۳ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۰۳

جام جم ورزشی: برنده کفش طلای فوتبال اروپا در فصل گذشته اظهار داشت که ترجیح می دهد درباره اینکه نامش در میان کاندیداهای دریافت توپ طلا نیست حرف نزند.

سوارز: ترجیح می دهم ساکت باشم!

به گزارش جام جم ورزشی ، هفته گذشته فیفا فهرست 23 نفره ای از کاندیداهای دریافت توپ طلای سال 2014 اعلام کرد که در عین شگفتی نام لوئیس سوارز مهاجم فصل گذشته لیورپول و کنونی بارسلونا در میان کاندیداها قرار ندارد. سوارز در حالی غایب بزرگ این فهرست است که فصل گذشته با زدن 31 گل آقای گل لیگ برتر انگلیس شد و کفش طلای فوتبال اروپا را هم به خانه برد.

البته او در جام جهانی 2014 برزیل با گاز گرفتن شانه جورجیو کیه لینی با محرومیت از سوی فیفا مواجه شد و اکنون نیز اعلام شده است دلیل اصلی حذف وی از فهرست کاندیداهای دریافت توپ طلا همان حرکت غیر اخلاقی و به دور از جوانمردی بوده است.

سوارز که اکنون در بارسلونا بازی می کند به فاصله یک هفته از این اعلام فهرست ابتدایی فیفا نسبت به عدم حضور خودش در این فهرست واکنش نشان داد. وی گفت: بسیار تعجب کردم و هنوز هم باور نمی کنم در فهرست کاندیداهای دریافت توپ طلایی نباشم. هنوز هم در تعجب هستم اما ترجیح می دهم ساکت باشم و در اینباره صحبتی نکنم. در آینده باز هم شایستگی های خودم را نشان می دهم اما از من نخواهید اکنون دراینباره صحبت کنم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر