jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۹۱۸   ۱۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۳:۳۲

دردسر جدید برای استقلال

مهدی کریمیان حق بازی ندارد

جام جم ورزشی: دلیل قرار نگرفتن نام هافبک تیم فوتبال استقلال در لیست 18 نفره این تیم مقابل صبای قم مشخص شد.

مهدی کریمیان حق بازی ندارد

نام مهدی کریمیان روز گذشته در لیست 18 نفره استقلال مقابل صبای قم قرار نداشت. برخی‌ها اعتقاد داشتند که این بازیکن به دلیل ناراحتی از تعویض خود در دیدار مقابل پارسه مورد غضب امیر قلعه‌نویی واقع شده و به همین دلیل در ترکیب 18 نفره استقلال قرار نگرفت اما داستان چیز دیگری بود.

کریمیان به دلیل ابهاماتی که در کارت پایان خدمتش وجود داشت، اجازه حضور در این دیدار را پیدا نکرد. میرشاد ماجدی سرپرست تیم استقلال با تایید این خبر گفت: سازمان لیگ در نامه‌ای به باشگاه استقلال اعلام کرد که کارت پایان خدمت مهدی کریمیان دارای ابهام است و این بازیکن نمی‌تواند برای استقلال بازی کند.

وی افزود: پاسخ ما این بود که کریمیان کارت پایان خدمت هوشمند دارد و مشکلی وجود ندارد اما سازمان لیگ اعلام کرد تا زمانی که کارت این بازیکن تایید شود، وی حق بازی کردن را ندارد.

(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها