jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۳۸۶۳   ۱۰ آبان ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۶

جام جم ورزشی: مهاجم جوان تیم لیورپول نامزد دریافت جایزه مد بریتانیا شد.

مهاجم لیورپول نامزد دریافت جایزه مد شد!+عکس

به گزارش جام جم ورزشی ، دنیل استاریج که فعلا به دلیل مصدومیت نمی تواند برای تیمش به میدان برود نامزد دریافت جایزه مد در بریتانیا شده است. این بازیکن انگلیسی که به عنوان یک مدل حرفه ای هم فعالیت دارد در حالی نامزد دریافت جایزه مد بریتانیا شده که دیوید بکام ستاره انگلیسی و بازنشسته فوتبال انگلیس نیز برای کسب این عنوان همانند استاریج نامزد شده است.

استاریج این روزها به دلیل مصدومیت ساق پا فرصت بیشتری برای حضور در شوهای مد دارد . البته علاقه وی به این زمینه باعث شده است تا انتقاداتی از او شود و اینکه مدگرایی او به فوتبالش لطمه می زند.

او را در یکی از همین شوهای لباس می بینید:

او را در یکی از همین شوهای مد می بینید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر