jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۳۲۹۱۹   ۰۷ آبان ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۲

بهترین خبر ممکن برای هواداران پرسپولیسی

احتمال بازگشت ماهینی به پرسپولیس

جام جم ورزشی: پرسپولیس همه تلاش خود را انجام می‌دهد تا برای بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا مجددا از حسین ماهینی استفاده کند.

احتمال بازگشت ماهینی به پرسپولیس

پس از آنکه تیم فوتبال پرسپولیس به علت باطل شدن، کارت پایان خدمت حسین ماهینی، این بازیکن را از دست داد، بهروز منتقمی همه تلاش خود را به کار بست تا دست کم در لیگ قهرمانان آسیا از وجود این بازیکن بهره ببرد.

به نقل از مهر، در برنامه 90 مهدی تاج هم به این موضوع اشاره کرد و اعتقاد داشت در صورت عدم کمک به نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا، آنها همگی با ناکامی مطلق مواجه می‌شوند.

از این رو عصر امروز سه‌شنبه مجددا بهروز منتقمی با حضور در سازمان لیگ در این مورد با مهدی تاج جلسه‌ای را برگزار می‌کند تا با کسب موافقت سازمان لیگ و همچنین هماهنگی کامل با سازمان نیروهای مسلح، مجوز حضور قرضی حسین ماهینی در لیگ قهرمانان آسیا را بگیرد.

از سوی دیگر به نظر می‌رسد قرار است این فرجه برای تیم فوتبال فولاد، دیگر نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا لحاظ شده و بازیکنانی مثل آرش افشین به صورت یار کمکی، این تیم را در آسیا همراهی کنند.

البته به گفته مهدی تاج بزرگترین مشکل در این بین موافقت تربیت بدنی حوزه نظام وظیفه است و همچنین تیم‌های نظامی که هم اکنون این بازیکنان را در اختیار دارند.

(ورزش سه )

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها