منابع امنیتی در سوریه از هلاکت یکی از سرکردگان داعش در کمین مدافعان کرد در منطقه کوبانی خبر می دهند.
کد خبر: ۷۲۷۱۲۲
صدام داعشی در کوبانی کشته شد

به گزارش خبرگزاری العهد، مدافعان کرد کوبانی امروز شماری از اعضای گروه تروریستی داعش را در یک کمین گرفتار کرده و آنها را به هلاکت رساندند.

بنابر این گزارش، در این عملیات تروریستی شمار زیادی از تروریستها کشته و زخمی شدند.

همچنین در این درگیری، "صدام الجمل" یکی از سرکردگان داعش در کوبانی به هلاکت رسید. وی پیش از پیوستن به داعش از اعضای ارشد ارتش آزاد در سوریه محسوب می‌شد.

درگیری‌ها در کوبانی از صبح امروز میان داعش و مدافعان کرد از سرگرفته شد. تروریستها با وجود تلاش بسیار برای کنترل کامل این منطقه، با گذشت یک ماه هنوز نتوانسته اند از سد مقاومت قهرمانانه مدافعان کرد عبور کنند.

این در حالی است که منابع امنیتی روز گذشته از تجهیز گروه تروریستی داعش به تسلیحات جدید در کوبانی خبر داده بودند. البته در طرف مقابل مدافعان کرد با توجه به بسته بودن مرز با ترکیه توسط ارتش این کشور، هیچ گونه کمکی دریافت نکرده اند و در محاصره کامل داعش و ارتش ترکیه قرار دارند.

وضعیت بحرانی ساکنان عین العرب(کوبانی) در حالی ادامه دارد که حملات ائتلاف آمریکایی طی هفته‌های اخیر هرگز به توقف پیشروی‌های داعش در هیچ نقطه‎ای از سوریه منجر نشده، و حتی تحلیل غالب بر این نکته استوار است که این حملات پیشروی‎های داعش را برخی نقاط تسریع کرده است.(مهر)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۲
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۳۷ - ۲۲ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
نفرت بر سران بی غیرت تركیه كه اینقدر پست فطرت اند ومنافق گونه عمل می كنند.
حسین
United States
۲۳:۵۱ - ۲۲ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
لعنت خدا بر اردوغان نامرد حیوان صفت.اما خواهی دید چگونه مثل همییشه
نور بر تاریكی پیروز میشود.

نیازمندی ها