jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۵۱۶۳   ۱۵ مهر ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۹

دلیل اخراج میثم حسینی از پرسپولیس

همه چیز از لگد به صندلی شروع شد

جام جم ورزشی: میثم حسینی روز گذشته به دلیل مصاحبه ای که علیه درخشان انجام داده بود از این باشگاه اخراج شد .

همه چیز از لگد به صندلی شروع شد

به گزارش جام جم ورزشی ، این اخراج خود می تواند یکی از عوامل بحران پرسپولیس در روزهای آینده باشد. میثم حسینی که اعتقاد داشت بازیکنان با اعتراض می توانند به ترکیب ثابت پرسپولیس برسند حالا دیگر جایی در پرسپولیس ندارد. پس از مصاحبه انتقادی دردسرهای زیادی در انتظار او بود. از موضع گیری برخی بازیکنان پرسپولیس علیه او تا دلخوری شدید حمید درخشان و البته دعوت به کمیته انضباطی پرسپولیس و از همه بدتر اخراج از پرسپولیس.

ورزش سه امروز در گزارشی نوشت که چندی پیش میثم حسینی وقتی متوجه می شود در لیست 18 نفره تیمش حضور ندارد به صندلی لگد می زند. حمید درخشان اما در مقابل این حرکت زشت واکنشی از خود نشان نمی دهد تا جسارت این بازیکن حتی بیشتر شود و اینبار علیه درخشان مصاحبه کند. هر چند مصاحبه میثم حسینی برگی سیاه در پرونده اوست اما قطعا در این ماجرا حمید درخشان نیز مقصر است. اگر او به موقع مقابل بازیکن عصیانگر خود می ایستاد امروز یکی دیگر از بازیکنان خود را به دلیل اخراج از باشگاه از دست نمی داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها