jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۳۳۷   ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۶

مدیران پرسپولیس و اسپانسر به توافق نرسیدند

مشکل بزرگ پیش پاس سرخ‌ها

جام جم ورزشی: دیشب جلسه‌ای بین اسپانسر باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا سیاسی، بهروز منتقمی و مهدی خواجه‌وند برگزار شد تا مشکلاتی که بین اسپانسر و باشگاه وجود دارد حل شود اما این جلسه بدون نتیجه پایان یافت.

مشکل بزرگ پیش پاس سرخ‌ها

این در شرایطی بود که اسپانسر باشگاه پرسپولیس با 4 چک یک میلیاردی که اولین آن برای روز شنبه و به ترتیب هر کدام از چک‌ها سه روز بعد از آن بودند به باشگاه رفته بود تا بعد از توافق احتمالی چک‌ها را در اختیار سیاسی و منتقمی قرار بدهد اما به دلیل اختلاف نظر شدید این اتفاق نیفتاد تا اسپانسر چک‌ها را برگرداند.

شنیده می‌شود اختلاف‌نظرها بین اعضا شدید بوده و همین مسئله باعث شد تا جلسه به نتیجه نرسد.

قرار شد فردا جلسه‌ای بین اسپانسر و باشگاه پرسپولیس و بخش حقوقی این باشگاه برگزار شود تا تکلیف نهایی مشخص شود.

این در شرایطی است که هنوز تکلیف مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روشن نشده و برخی شایعات حاکی از آن است که سیاسی تمایل دارد در این پست مشغول فعالیت شود.

باید دید با توجه به این شرایط چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا این اختلاف نظرها منجر به جدایی یکی از طرفین از باشگاه پرسپولیس می‌شود یا همه چیز ختم به خیر خواهد شد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها