jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۲۳۳۳۷ ۰۹ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۴۶

مدیران پرسپولیس و اسپانسر به توافق نرسیدند

مشکل بزرگ پیش پاس سرخ‌ها

جام جم ورزشی: دیشب جلسه‌ای بین اسپانسر باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا سیاسی، بهروز منتقمی و مهدی خواجه‌وند برگزار شد تا مشکلاتی که بین اسپانسر و باشگاه وجود دارد حل شود اما این جلسه بدون نتیجه پایان یافت.

مشکل بزرگ پیش پاس سرخ‌ها

این در شرایطی بود که اسپانسر باشگاه پرسپولیس با 4 چک یک میلیاردی که اولین آن برای روز شنبه و به ترتیب هر کدام از چک‌ها سه روز بعد از آن بودند به باشگاه رفته بود تا بعد از توافق احتمالی چک‌ها را در اختیار سیاسی و منتقمی قرار بدهد اما به دلیل اختلاف نظر شدید این اتفاق نیفتاد تا اسپانسر چک‌ها را برگرداند.

شنیده می‌شود اختلاف‌نظرها بین اعضا شدید بوده و همین مسئله باعث شد تا جلسه به نتیجه نرسد.

قرار شد فردا جلسه‌ای بین اسپانسر و باشگاه پرسپولیس و بخش حقوقی این باشگاه برگزار شود تا تکلیف نهایی مشخص شود.

این در شرایطی است که هنوز تکلیف مدیرعامل باشگاه پرسپولیس روشن نشده و برخی شایعات حاکی از آن است که سیاسی تمایل دارد در این پست مشغول فعالیت شود.

باید دید با توجه به این شرایط چه اتفاقی رخ می‌دهد و آیا این اختلاف نظرها منجر به جدایی یکی از طرفین از باشگاه پرسپولیس می‌شود یا همه چیز ختم به خیر خواهد شد.(تسنیم)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر