jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۷۲۰۲۵۱   ۰۱ مهر ۱۳۹۳  |  ۰۹:۳۱

جام جم ورزشی: تیمی که حسین هدایتی قرار است آن را بخرد در هفته چهارم لالیگا شکست خورد.

تیم آینده حسین هدایتی شکست خورد

به گزارش جام جم ورزشی، هفته چهارم رقابتهای لالیگا اسپانیا دوشنبه شب با دیدار تیم‌های ختافه و والنسیا به پایان رسید. در این بازی که به میزبانی ختافه برگزار شد تیم والنسیا با 3 گل برابر میزبان خود برنده شد. پاکو آلکاسر(7)، آندره گومس(20) و رودریگو موره نو(72- پنالتی) برای والنسیا در این بازی گلزنی کردند. جدال دو تیم بسیار پربرخورد بود طوری که شش بازیکن از میزبان و دو بازیکن مهمان اخطار گرفتند. موره نو از والنسیا هم در دقیقه 733 اخراج شد.

تیم والنسیا با این برد 10 امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به سویا به رده دوم جدول رده‌بندی لالیگا صعود کرد. بارسلونا با 12 امتیاز صدرنشین است.

ختافه همان تیمی است که حسین هدایتی مالک متمول باشگاه استیل آذین در صدد بخش زیادی از سهام آن است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر