ربودن زنان مسافر برای آزار و اذیت

مردان شیطان صفت اعدام شدند

امروز صبح 3 مرد شیطان صفت به نام‌های بهرام، عدالت و محمد به دلیل آدم ربایی، ضرب و شتم و تجاوز به بانوان در میدان آزادی شیراز به دار مجازات آویخته شدند.
کد خبر: ۷۱۸۵۱۱
مردان شیطان صفت اعدام شدند

این افراد در قالب مسافرکشی، زنان جوانان را سوار کرده و پس از ربودن آنان اقدام به آزار و اذیت و ضرب و شتم می‌کردند که تا زمان اعدام 5 قربانی آنان شناسایی شدند.

پرونده این افراد در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان فارس مورد بررسی و سرانجام حکم اعدام در شعبه 29 دیوان عالی کشور تائید و امروز صبح به اجرا درآمد.

همچنین دو مفسد فی الارض نیز به نام‌های «حسین – ش» و «جهانبخش – ب» به جرم سرقت مسلحانه و افساد فی الارض صبح امروز در مرودشت و شیراز (میدان آزادی) در ملاء عام به دار مجازات آویخته شدند.

پرونده این دو نفر در دادگاه انقلاب اسلامی استان در شعبه اول دادگاه انقلاب مورد بررسی قرار گرفت و سرانجام حکم اعدام آنان در شعبه هفتم دیوان عالی کشور به تایید رسید.(باشگاه خبرنگاران)

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۴
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۳
۰
۰
و مردم هم با لذت هر چه تمام از این صحنه ها فیلم میگیرند...
حسین
United States
۱۹:۵۲ - ۲۷ شهريور ۱۳۹۳
۰
۰
امیدوارم احكام اعدام اراذل و اوباش و این جنایتكاران در ابعاد بسیار وسیع تر ادامه یابد قابل توجه كسانی كه با حكم انسان دوستانه اعدام مخالفت میكنند،به نظر شما باید این آدمای بی وجدان را نوازش كرد؟!!!!!
نیما
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۱۴ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۳
۰
۰
یه لحظه فكر كردم عفو شاملشون شده و به آغوش گرم خانواده برگشته اند! تبلیغات غرب متاسفانه اثر خودشو گذاشته و مدتیست قاتلان بخشیده شده و به آغوش گرم جامعه جهت ادامه جرائمشون برمیگردن.واقعا خجالت اوره و متاسفام كه از احساسات لحظه ای سواستفاده میشه جهت بخشش قاتلان
بی نام
Iran, Islamic Republic of
۰۵:۵۵ - ۲۸ شهريور ۱۳۹۳
۰
۰
ان شاا.... عذابشون ابدی باشه
بیچاره قربانیان این شیطان صفتا تا اخر عمر زجر میكشن

نیازمندی ها