jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۷۱۶۴۰۷   ۲۲ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۰:۴۳

جام جم ورزشی: در این فصل از رقابت های لیگ والیبال ایران برای نخستین بار شاهد حضور یک بازیکن یونانی خواهیم بود.

نخستین یونانی تاریخ لیگ والیبال ایران

به گزارش جام جم ورزشی ، این برای نخستین بار در تاریخ است که یک بازیکن یونانی در لیگ والیبال ایران به میدان می رود. علیرضا فداکار مدیرعامل باشگاه متین ورامین با بیان این مطلب به جام جم ورزشی گفت: این بازیکن آندره دیمیتریوس نام دارد و عضو تیم ملی یونان هم هست. او فصل گذشته برای المپیاکوس یونان بازی می کرد.

مدیرعامل متین ورامین افزود: به زودی یک بازیکن هم از حوزه اسکاندیناوی (احتمالا فنلاند) به تیم اضافه می شود. چند بازیکن از رده ملی از جمله مصطفی شریفات، آرش کشاورزی، حسام بخششی، محمد طاهر وادی، مهدی بازارگرد، احسن شیرکوند، صابر نریمان نژاد ، علیرضا نثر اصفهانی هم در اختیار گرفته ایم.

شایان ذکر است در این فصل از رقابت های لیگ برتر والیبال ایران بهروز عطایی سرمربی این تیم خواهد بود و چورا که در تیم ملی والیبال دستیار کواچ است دستیار عطایی در متین خواهد بود.

میتن امسال نیز بدون مسابقه نماینده ایران در جام باشگاه های آسیا خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها