jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۹۱۹   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۵۳

جام جم ورزشی: بر خلاف شایعات مطرح شده برانکو ایوانکوویچ یکی از گزینه های مربی گری در پرسپولیس نیست.

برانکو قرار نیست به پرسپولیس برود

سخنگوی باشگاه پرسپولیس شایعه مذاکره این باشگاه با برانکو ایوانکویچ را تکذیب کرد.

بعد از آنکه سرمربی سابق تیم ملی در صفحه فیس بوکش اعلام کرد که از ایران پیشنهاد کار دریافت کرده از پرسپولیس به عنوان یکی از گزینه های احتمالی او نام برده شد با این همه سخنگوی باشگاه پرسپولیس این مساله را رد می کند.

خواجه وند به آی اسپورت می گوید: باشگاه هیچ صحبت یا مذاکره ای با آقای برانکو نداشته و من این خبر را برای اولین بار از شما می شنوم.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که ممکن است یکی از اعضای هیات مدیره یا نزدیکان باشگاه به صورت جداگانه مذاکره ای با برانکو داشته باشد، اعلام کرد: این کار، اقدامی نیست که بتوان شخصی و بدون هماهنگی انجام داد و قطعا اگر قرار به مذاکره باشد، باید هیات مدیره و مدیر باشگاه در جریان آن قرار بگیرند. همانطور که گفتم هیچ مذاکره ای از طرف باشگاه ما با برانکو نشده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها