jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۹۹۱۴   ۰۴ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۲:۴۳

جام جم ورزشی: این پیشکسوت تا همین سال گذشته و یا به عبارت بهتر فصل گذشته حامی صد در صد پرسپولیس و علی دایی بود اما اکنون تغییر موضع عجیبی داده است.

تغییر موضع عجیب پیشکسوت پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی، صحبت از ضیا عربشاهی است، پیشکسوتی که سال گذشته بارها حمایت خود را از علی دایی و پرسپولیس اعلام کرد و حتی به خاطر دایی با محمد مایلی کهن درگیری لفظی پیدا کرد.

او با علی پروین هم بر سر مسائل متعددی که حمایت از علی دایی یکی از آنها بود اختلاف پیدا کرد. عربشاهی در مصاحبه هایش علی دایی را مربی با دانش و خوبی معرفی می کرد اما اکنون و در لیگ چهاردهم نظرات دیگری دارد. عربشاهی طی دو هفته اخیر چند بار علیه پرسپولیس مصاحبه کرده.

او در جدیدترین مصاحبه خود که با ایسنا انجام داده گفته که کادر فنی پرسپولیس قدرتمند نیست. او همچنین اظهار داشته که او سایر مربیان تیم های پایه ای پرسپولیس برای نشستن بر روی نیمکت پرسپولیس لایق تر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها