jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۹۴۵۷   ۰۳ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۰۴

جام جم ورزشی: مهاجم ایرانی باشگاه الکویت امیدوار است که بتواند گلزنی هایش برای این تیم را شروع کند.

قولی که گوچی می دهد

به نوشته بخش اندونزیایی سایت گل، رضا قوچان نژاد زننده تک گل تیم ملی ایران در جام جهانی، امسال از تیم چارلتون انگلیس به الکویت کویت آمده است.

قوچان نژاد که هنوز نتوانسته برای تیم جدیدش گلزنی کند، به سایت الوطن می گوید:" من از عملکردم در بازی قبلی راضی هستم. دروازه بان حریف خیلی خوب کار کرد و جلوی گلزنی مرا گرفت. اما به آینده خوشبین هستم و می دانم که در بازی بعدی تیمم می توانم گلزنی کنم هر چند نباید حریفمان را دست کم گرفت"

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها