jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۸۵۴۲   ۰۱ شهريور ۱۳۹۳  |  ۱۱:۲۳

اولتیماتوم 5 هفته ای سرمربی سرخ ها رو به اتمام

هیات مدیره پرسپولیس تا کی پشت دایی می ایستد؟

جام جم ورزشی: علی دایی اگر نتواند هفته پنجم لیگ برتر فوتبال را با نتیجه ای مطلوب پشت سر بگذارد شرایطش روی صندلی پرسپولیس به شدت لرزان‌تر و بحرانی تر از گذشته خواهد شد.

هیات مدیره پرسپولیس تا کی پشت دایی می ایستد؟

به گزارش جام جم ورزشی، هرچه قدر که علی دایی قرارداد محکمی با پرسپولیس داشته باشد، هر قدر رحیمی پشتیبان او باشد و هرچه سیاسی و دوستانش در هیات مدیره این باشگاه بر تبل حمایت از این مربی ناکام بکوبند، باید پذیرفت صندلی مربیگری علی دایی در پرسپولیس بحران زده، لرزان تر از هر روزی است.

او به همراه تیم سراسر حاشیه و کم شانسش از 4 بازی ابتدایی لیگ چهاردهم تنها 4 امتیاز گرفته اند و این اصلا شرایط خوبی برای سرخ های مدعی نیست.

پرسپولیس در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر میزبان پدیده مشهد است و علی دایی خوب می داند ناکامی خود و تیمش در این بازی به معنای پر شدن چوب خط هایش برای ادامه کار در پرسپولیس است. اتفاقی که البته شرایط قراردادی این مربی، تحقق کنار رفتن او را تا حدود زیادی تحت الشعاع خود قرار داده است.

با این همه به نظر می رسد دایی به پایان اولتیماتوم 5 هفته ای هیات مدیره سرخ ها که البته هیچ وقت چنین اولتیماتومی تایید نشد، نزدیک می شود و خیلی بعید است سیاسی و همراهانش در هیات مدیره پرسپولیس در صورت کسب هر نتیجه غیر از پیروزی برابر پدیده باز هم حمایت خود را به شکلی آشکار از علی دایی اعلام کنند.

سوای این اصلا بعید نیست خود علی دایی هم بعد از این دیدار اگر به نتیجه دلخواهش نرسد به یک تصمیم غیر منتظره دست بزند. او البته از جمله مربیانی است که همیشه اعلام کرده اهل استعفا نیست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر