jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۸۳۱۷   ۳۱ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۰۴

جام جم ورزشی: اوساسونا برای جذب بازیکن تیم ملی فوتبال ایران به مشکل برخورد.

تردید اوساسونا برای جذب انصاری فرد

باشگاه اوساسونا اعلام کرد که حضور کریم انصاری‌فرد در اوساسونا پیچیده شده است. مهاجم تیم ملی فوتبال ایران به شدت مورد توجه باشگاه اوساسونا قرار گرفته است اما با اینکه پیشنهادات فراوانی دارد، بالاخره در خصوص تیم آینده خود تصمیم‌‌گیری خواهد کرد و باید از میان اوساسونا و ساراگوسا یک تیم را انتخاب کند. مدیر برنامه‌های وی که مسئولیت انتقال نکونام و شجاعی را نیز بر عهده داشت، روابط خوبی با آتخل مارتین گونزالز، مدیر ورزشی باشگاه ساراگوسا دارد.

اوساسونا روز گذشته فهرست شماره‌های بازیکنانش را اعلام کرد و غیبت مایکل در این فهرست که تعجب بسیاری را به همراه داشت، به این دلیل بود که وی باید منتظر اتفاقاتی که در لیست ورودی و خروجی تیم می‌افتد، باشد. این راه حلی موقتی برای اوساسونا برای خالی گذاشتن جا به منظور جذب بازیکن جدید است مگر اینکه سیلوا تا 31 آگوست تیم را ترک کند.

به همین منظور انتقال کریم انصاری‌فرد نیز با پیچیدگی‌هایی مواجه شده که در صورت حل مشکل ورودی‌ها و خروجی‌های تیم می‌تواند با این تیم قرارداد ببندد. البته قیمت بالای کریم انصاری فرد دلیل دیگری است که اوساسونا را با تردید مواجه کرده. تکلیف انصاری فرد در دو روز آینده مشخص می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها