jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۷۰۵۹۱۶   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۳۸

جام جم ورزشی : باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای به مهدی تاج از قضاوت علیرضا فغانی در دیدار برابر سپاهان شکایت کرد.

باشگاه استقلال از علیرضا فغانی شکایت کرد

به گزارش جام جم ورزشی و به نقل از سایت باشگاه استقلال، این باشگاه طی نامه‌ای به مهدی تاج از نحوه قضاوت داور دیدار این تیم و سپاهان شکایت کرد. در این متن آمده است:

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس مهدی تاج

رئیس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

با سلام و عرض ادب

احتراما به دنبال قضاوت آقای علیرضا فغانی، داور وسط مسابقه تیم‌های سپاهان اصفهان با استقلال تهران در چارچوب رقابتهای هفته سوم لیگ برتر ( دوره چهاردهم ) در روز پنج شنبه 23 مرداد ماه 1393 ، باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران مراتب اعتراض و شکایت خود را نسبت به قضاوت گروه داوری این مسابقه اعلام می‌کند. این برای اولین بار نیست که آقای علیرضا فغانی با سوت‌های پر اشتباه و واکنش‌های عجیب و عصبی تصمیماتی را اتخاذ می‌کند که زیان و ضرر آن مستقیما متوجه باشگاه استقلال می‌شود و نکته عجیب این است که بیشتر این اتفاقها در مسابقات استقلال مقابل سپاهان رخ می دهد! یکسال قبل هم در روز پنج شنبه 10 مرداد 1392 در چارچوب هفته دوم رقابتهای لیگ سیزدهم آقای علیرضا فغانی، داور وسط مسابقه استقلال مقابل سپاهان اصفهان در ورزشگاه آزادی بود و در آن مسابقه هم به دلیل دو اشتباه داوری تاثیرگذار در نادیده گرفتن خطای پنالتی روی پژمان نوری ( بازیکن تیم استقلال ) و اعلام کاملا نادرست یک ضربه پنالتی به نفع تیم سپاهان ( این ضربه منجر به گل تیم سپاهان شد ) زمینه شکست تیم استقلال مقابل نماینده اصفهان فراهم شد!

بعد از آن مسابقه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال به دلیل اعتراض شدید هواداران تیم استقلال به نحوه داوری آقای علیرضا فغانی ، حکم به کسر یک امتیاز برای باشگاه استقلال دادند اما اکنون شاهد هستیم که با گذشت یکسال از آن اتفاق این فقط هواداران میلیونی باشگاه استقلال بوده‌اند که باید یکبار دیگر هزینه اشتباه‌های آقای فغانی را پرداخت کنند! فراموش نکنیم که مسابقه این دو تیم همواره حکم فینال زودرس را داشته و این گونه قضاوت‌های پر اشتباه می‌تواند زمینه‌ساز شائبه‌های مختلف باشد . در مسابقه روز پنج شنبه این دو تیم در اصفهان به گواه بسیاری از کارشناسان داوری ، یک خطای پنالتی نادرست به ضرر تیم استقلال ( گل اول تیم سپاهان ) گرفته شد و از سوی دیگر باز هم به گواه متخصصان داوری گل دوم تیم سپاهان در شرایط آفساید به ثمر رسید! پیرو اشتباه‌های متوالی آقای علیرضا فغانی این پرسش در اذهان عمومی ایجاد می‌شود که چرا ایشان باید همواره در ابتدای رقابتهای لیگ برتر داور مخصوص این مسابقه باشد و چرا اشتباهات ایشان به صورت متوالی فقط به ضرر تیم استقلال بوده است؟! در پایان انتظار می‌رود با توجه به حسن نظر رئیس محترم سازمان لیگ، در اسرع وقت به شکایت باشگاه استقلال در موارد ذکر شده رسیدگی شود. بدیهی است که هواداران میلیونی تیم استقلال در انتظار رعایت عدالت و انصاف درباره این موضوع خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها