jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۷۰۵۹۰۴   ۲۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۱۴

جام جم ورزشی: در حالی که پرسپولیس تا همین جا هم مهره های متعددی را از دست داده است حالا شنیده می شود رضا حقیقی هم ممکن است از جمع سرخپوشان جدا شود.

جدایی رضا حقیقی از پرسپولیس

به گزارش جام جم ورزشی ، قطری ها پس از سیدجلال حسینی و مهرداد پولادی حالا به سراغ رضا حقیقی آمده اند، بازیکنی که دایی حساب زیادی روی او باز کرده است.

رضا حقیقی درباره پیشنهاد چشمگیر قطری ها با علی دایی هم مشورت کرده و دایی هم به او پاسخ داده تا زمانی که دعوت نامه رسمی قطری ها نیاید او نمی تواند پاسخی قطعی بدهد.

حقیقی چیزی حدود 700 میلیون تومان از فصل قبل طلبکاراست و امسال هم قراردادی 950 میلیون تومانی بسته که هیچ پولی از این قرارداد را هم دریافت نکرده است. از سویی شنیده می شود باشگاه قطری یک میلیون و دویست هزار دلار به این بازیکن جوان پیشنهاد کرده که بسیار وسوسه کننده است.

پرسپولیس بی ستاره رضا حقیقی را هم از دست می دهد؟

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها