jamejamonline
ورزشی ورزش های توپی کد خبر: ۶۹۹۹۹۱   ۰۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۴:۰۷

بازگشت علیرضا نادی به جمع ملی پوشان والیبال ایران در راه مسابقات قهرمانی جهان لهستان حالا این سوال را در ذهن ها مطرح کرده که از این پس چه کسی کاپیتان این تیم خواهد بود؟.

کاپیتان آینده تیم ملی والیبال ایران کیست؟

به گزارش خبرنگار جام جم ورزشی، اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران روز گذشته نفرات دعوت شده به تیمش برای حضور در مسابقات قهرمانی این رشته در لهستان را در رسانه ها اعلام کرد.

او در اقدامی جالب بعد از ماه ها دوری علیرضا نادی از اردوی های تیم ملی کاپیتان پیشین والیبال ایران را که در گذشته مورد غضب خولیو ولاسکو قرار گرفته بود را به جمع شاگردانش دعوت کرد. دعوتی که حالا یک چالش شاید نه چندان مهم را در تیم ملی والیبال ایران به وجود آورده است.

بعد از کنار رفتن علیرضا نادی از ترکیب تیم ملی والیبال خولیو ولاسکو سرمربی پیشین تیم ملی در یک حرکت دموکراتیک کاپیتانی تیم ملی را بین چند بازیکن به رای گذاشت و جمع ملی پوشان وقت والیبال سعید معروف را به عنوان کاپیتان خود برگزیدند. اقدامی که به شدت مورد اقبال رسانه ها هم واقع شد و این سبک انتخاب کاپیتانی را اقدامی پسندیده و بی سابقه در ورزش ایران خواندند.

حالا و بازگشت نادی این سوال مطرح است که چه کسی کاپیتان آتی تیم ملی والیبال خواهد بود. سعید معروف حالا دیگر با تجربه یا علیرضا نادی به عنوان کاپیتان پیشین؟

هر چند که کواچ تصمیم گیرنده نهایی این مساله خواهد بود اما به نظر می رسد بنا به گفته نادی که بازوبند کاپیتانی به طور امانت به معروف سپرده شده، اوست که یکبار دیگر این بازوبند را به دست خواهد بست. البته اصلا بعید نیست کواچ هم راه ولاسکو را برود و مساله را به شکلی دموکراتیک بین اعضای تیمش حل و فصل کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
غافل از جوانگرایی

غافل از جوانگرایی

لیگ جهانی والیبال سال 1990 راه‌اندازی شد و در نوع خودش در ورزش جهان بی‌نظیر بود چون هیچ ورزشی در سطح دنیا لیگ نداشته مگر لیگ باشگاهی  اما این لیگ در رده ملی بود.

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر