jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۶۹۹۹۵۶   ۰۵ مرداد ۱۳۹۳  |  ۱۲:۳۴

به گفته یک منبع آگاه جادوگر با پیشنهاد حمید استیلی برای همکاری با راه‌آهن مواجه شده است.

پیشنهاد جدید استیلی به علی کریمی

به گزارش جام جم ورزشی، خداحافظی گاهی اوقات خیلی سخت است، اما همه خداحافظی‌ها هم چندان سخت نیست، خاصه آنکه در ۳۵ سالگی باشد!

علی کریمی ستاره فوتبال ایران در حالی کفش‌هایش را آویخت که چند پیشنهاد خوب از تیم‌های تهرانی و شهرستانی داشت، اما ترجیح داد این‌بار بی‌توجه به این پیشنهادات خداحافظی کند.

یکی از این تیم‌های خواهان جادوگر، راه‌آهن بود. تیمی که هدایت آن را حمید استیلی، همبازی قدیمی علی کریمی برعهده دارد و خیلی هم تلاش کرد شماره ۸ را جذب کند، اما بی‌فایده بود.

حالا شنیده می‌شود حمید استیلی به علی کریمی پیشنهاد جدیدی ارائه داده و از او خواسته به عنوان همکار و مربی به وی کمک کند.

هر چند علی کریمی جواب مشخصی به این پیشنهاد نداده، اما شماره ۸ تازه از فوتبال خداحافظی کرده و هنوز مدرک مربیگری برای فعالیت در لیگ برتر را ندارد.

البته پیش از این علی کریمی بارها برای مربیگری در فوتبال پس از خداحافظی ابراز بی‌میلی کرده بود و حالا باید منتظر ماند و دید در ادامه چه اتفاقی می‌افتد؟

او در مورد احتمال همکاری‌اش با کی‌روش در کادرفنی تیم‌ملی گفت: «مگر کی‌روش قراردادش را تمدید کرده که به من پیشنهاد دستیاری بدهد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها