jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۶۸۳۴۹۶   ۲۳ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۸:۱۹

در همبستگی با اسیران فلسطینی که از بیست و چهارم آوریل (چهارم اردیبهشت) دست به اعتصاب غذا زده‌اند، مغازه‌ها در منطقه قدیمی و دیگر مناطق قدس شرقی بسته شد و تنها تعداد کمی از گردشگران در خیابان‌های قدس حضور داشتند. به گزارش ایسنا، این درخواست را تعدادی از گروه‌های ملی فلسطینی مطرح کرده بودند.

از سوی دیگر، سخنگوی اداره زندان‌های رژیم صهیونیستی در مصاحبه با خبرگزاری فرانسه اظهار کرد: 250 اسیر فلسطینی دست به اعتصاب غذا زده‌اند که 80 نفر از آنها راهی بیمارستان شده‌اند. این مقام اسرائیلی تاکید کرد: این طولانی‌ترین اعتصاب غذای دسته‌جمعی اسیران فلسطینی است.در همین حال صائب عریقات، مذاکره‌کننده ارشد تشکیلات خودگردان فلسطین از جامعه بین‌المللی خواست تا علیه تل‌آویو دست به اقدامی بزنند، زیرا این رژیم بیش از صد فلسطینی را بدون هیچ اتهامی بازداشت کرده‌ است و این افراد در اعتراض به این امر دست به اعتصاب غذا زدند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

مشتری بانک درگیر شناسه شهاب نیست

کد یا شناسه شهاب همان شناسه‌ای است که بانک‌ها مشتری را از طریق آن شناسایی می‌کنند،یعنی برای اشخاص حقیقی کد ملی، اشخاص حقوقی شناسه ملی و برای اتباع خارجی همان شماره فراگیر اتباع خارجی است.

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

فرانسه بر مدار سیاست اجبار

سیاست‌های فرانسه طی سال‌های گذشته تابعی از سازوکارهای دیپلماسی اجبار،‌ همکاری‌های حقوقی و فشارهای سیاسی علیه ایران بوده است.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر