jamejamonline
ورزشی کد خبر: ۶۸۲۷۵۷   ۲۱ خرداد ۱۳۹۳  |  ۱۰:۲۱

ادعای عجیب خبرگزاری رویترز

کروش کام مسی را تلخ می کند

خبرگزاری رویترز اعلام کرد تقابل لیونل مسی و کارلوس کروش اصلی‌ترین تقابل در دیدار ایران و آرژانتین است.

کروش کام مسی را تلخ می کند

به گزارش جام جم ورزشی، تیم ملی فوتبال آرژانتین در حالی در گروه F با تیم‌های ایران، نیجریه و بوسنی و هرزگوین همگروه است که همه نگاه‌ها به لیونل مسی، ستاره آنهاست، بازیکنی که در دو دوره جام جهانی تنها موفق شده است یک گل به ثمر برساند و انگیزه زیادی برای موفقیت در برزیل دارد.

خبرگزاری رویترز اعلام کرد: مسی در جام جهانی 2014 برزیل باید با ونسان انیاما‌ - دروازه‌بان نیجریه، ادین ژکو – مهاجم بوسنی و هرزگوین و کارلوس کروش – سرمربی تیم ملی ایران رقابت کند.

دیدار آرژانتین و ایران که در شهر "بلو هوریزنته" برگزار می‌شود تقابل مسی و کروش است. در واقع باید ببینیم آیا کروش می‌تواند از توانایی مربیگری خود استفاده کند و لیونل مسی را متوقف کند یا خیر. در واقع کروش می‌تواند با استفاده از توانایی مربیگری خود جام جهانی 2014 برزیل را برای مسی تلخ کند؟

خاویر ماسکرانو، مدافع بارسلونا پیش از این اعلام کرده که این تیم امید زیادی برای موفقیت در برزیل دارد. او همچنین با تمجید از لیونل مسی اعلام کرده بود که این بازیکن جام جهانی موفقیت آمیزی را پشت سر خواهد گذاشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها